strefa opinii

Bloger to zwierzę bardzo zmienne

Napisane przez Margareta

Uwaga leci frazes: Jedyne co pewne, to zmiany. Niby wyświechtana, ale prawda. Uwielbiam zmiany. To one dają mi nowy napęd i sprawiają, że energia inaczej krąży. Odkąd bloguję zminiałam tematykę, domeny i styl. Jak nie miałam bloga przestawiałam meble w domu. Tak już mam i chyba się nie zmienię. Obecna zmiana jest podyktowana zmęczeniem tematu jaki prowadziłam na blogu Cosmefreak.pl. Dusiłam się w wąskiej sferze urodowej. To miejsce poświęcone będzie kobiecie, jej marzeniom, pragnieniom, wizerunkowi, samodoskonaleniu i codzinności z którą staję codziennie na ringu. Czasem wygrywam, a czasem padam od ciosów. Jak padam to się podnoszę, a jak nie to sobie leżę i też w końcu wstaję. Spokojnie, nie bedzie tu śmiertelnie poważnie. Śmiertelnie poważną mam pracę, a tu wolę być lekko niepoważna. Tak dla równowagi, swojej fanaberii i mam nadzieję twojej uciesze.

Nowy blog w zmienionej odsłonie to jak nowe ubranko, w którym zamierzam trochę pochodzić. Prace remontowe jeszcze troszke potrwaja, nie mnie jednak…Enjoy!

P.S. We wcześniejszych wpisach znajdziesz najciekawsze posty z bloga Cosmefreak.pl. Tematyka urodowa nadal będzie poruszana jednak w nieco odmienionej formie.