strefa beauty

Intensywny Wypełniacz Zmarszczek – DermoFuture Precision

Intensywny wypełnicz zmarszczek, DermoFuture precision, zmarszczki, odmładzanie, usuwanie zmarszczek
Napisane przez Margareta

Czas, czas, czas. Wszyscy go winią za efekty starzenia, ale to przecież nie jego wina tak na prawdę. To informacje dotyczące regeneracji komórek  i ilości produkowanego kolagenu i elastyny głęboko zakodowane w naszych genach odpowiadają za to jak po kilkudziesięciu latach używania wygląda nasze ciało. Dodatkowo na kondycję cery wpływa oczywiście tryb życia w tym stosowanie używek czy nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne, a także intensywna mimika, która także odciska swój znak. Preparaty takie jak Intensywny Wypełniacz Zmarszczek z DermoFuture Precision mają za zadanie tymczasowo blokować impulsy wysyłane z mózgu do mięśni i minimalizować ilość ich skurczy, które odpowiadają za powstawanie zmarszczek.

Intensywny wypełniacz zmarszczek od DermoFuture Precision zamknięty jest w 10 ml tubce stylizowanej na strzykawkę. Ma średnio gęstą konsystencję, która błyskawicznie się wchłania pozostawiając aksamitną powłokę przypominającą tę jaka zostaje na skórze po oprószeniu pudrem z krzemionką. Tuż po aplikacji odczuwalne jest minimalne uczucie chłodzenia na skórze, które ustępuje po niecałej minucie. Po około 2-3 minutach widoczne jest lekkie spłycenie zmarszczek i wygładzenie skóry.

Intensywny Wypełniacz Zmarszczek - Dermofuture Precision

Swoje działanie zawdzięcza obecności substancji zwanej Argireliną (Acetyl Hexapeptyde-8). To ona odpowiada za tymczasowe blokowanie impulsów wysyłanych do mięśni, przez co pozwala na ich rozluźnienie. Jeśli przypomina ci to działanie botoksu to masz rację. Argirelina jednak w przeciwieństwie do botoksu można nakładać ja na każdy obszar twarzy, co wpływa na ogólne poprawienie jej stanu. Acetyl Hexapeptide-8 idealnie nadaje się do walki ze zmarszczkami mimicznymi, głównie tymi powstałymi w wyniku ściągania brwi czy śmiechu. Osoby, które mają tzw. opadająca powiekę lub worki pod oczami powinne być ostrożne i raczej pomijać te okolice podczas aplikacji wypełniacza. Poza wspomnianymi przeciwwskazaniami, Intensywny Wypełniacz Zmarszczek powinien zadowolić każdego kto potrzebuje odrobiny wygładzenia 😉

Produkt jest niezmiernie wydajny i polecam używać go na prawdę oszczędnie. Nadmiernie nałożony krem może rolować się podczas nakładania makijażu lub zostawić krzemionkowy biały nalot. Nałożenie go na głębsze zmarszczki na czole czy bruzdy wokół ust sprawdziło się u mnie idealnie. Świetny efekt i brak problemów z dalszą aplikacją makijażu. Jeśli chodzi o okolice oczu zdecydowanie wolę aplikować preparat na noc, ponieważ w przypadku mojej cienkiej skóry w tym miejscu, wypełniacz po aplikacji nadal był widoczny i zostawiał lekki biały nalot.

Intensywny wypełnicz zmarszczek, DermoFuture precision, zmarszczki, odmładzanie, usuwanie zmarszczek

Zgodnie z obietnicą producenta regularne stosowanie przyniesie także długotrwałe efekty w postaci spłycenia zmarszczek, wyrównania kolorytu skóry czy zmniejszenia widoczności porów. Ja na razie używam specyfiku doraźnie i zazwyczaj przed „większym wyjściem” gdyż „wykańczam” właśnie inne produkty pielęgnacyjne. Planuję jednak zastosować długofalową kurację zwłaszcza na okolice oczu i na zmarszczki na czole.

A ty masz co wygładzać? Stosowałaś może ten preparat lub inny z gamy DermoFuture Precision? Muszę przyznać, że coraz bardziej zaciekawia mnie ta marka. Co raz to wydaje na świat ciekawe produkty, które w dodatku są w przystępnych cenach i można kupić je stacjonarnie w Rossmannie lub w firmowym sklepie internetowym.