strefa beauty

Olejki zapachowe Craft’n’Beauty

diy, craft'n'beauty, olejki, handbade
Napisane przez Margareta

Dziś będzie trochę prywaty. No bo przecież nie może  być tak, że chwalę i polecam tylko innych (choć lubię mówić o rzeczach wartych uwagi pochodzących z różnych źródeł). Dzisiaj opowiem co nieco o produkcie z asortymentu mojego małego sklepiku, który prowadzę wraz z Patrycją z bloga Kosmetyka Smykusmyka. Jak może wiesz, sklep nasz powstał z zamiłowania do zapachów i samodzielnie wykonywanych kosmetyków. Oprócz tego,  że jesteśmy pierwszymi w Polsce twórczyniami wosków zapachowych metodą handmade, to w naszej ofercie znajdują się także olejki zapachowe na których pracujemy. Tak, tak. Niezależnie od tego czy wolisz gotowy produkt czy taki robiony samodzielnie, u nas znajdziesz to czego ci trzeba.

Do czego można użyć olejków zapachowych?

Przed nami długie ciemne i chłodne miesiące. Nic nie działa tak relaksująco i nie wprowadza przyjaznej atmosfery jak zapach. Jeśli lubisz ładnie pachnące wnętrza możesz użyć ich do:

  • skropienia pot-pouri
  • do zapachnienia woreczków z suszkami, które możesz powiesić w szafie
  • do kominka do aromaterapii, wkrapiając kilka kropli do wody
  • do bezzapachowego wosku używanego ww. kominkach (woski bezzapachowe także do nabycia w sklepie)

Spa

Jeśli kręci cię kręcenie czyli własnoręczne wykonywanie kosmetyków w domowym zaciszu zapewne wiesz, że nie wszystkie olejki dostępne na rynku się do tego nadają. Najczęściej te, które możesz spotkać w sklepach nadają się tylko do „perfumowania” powietrza i nie powinno się ich używać na ciało. Olejki Craft’n’Beauty są pod tym względem uniwersalne. Posiadają dopuszczenia do używania w kosmetykach, zatem możesz bawić się z nimi bezpiecznie. Jeśli brakuje ci pomysłów i szukasz przepisów kosmetycznych, na blogu Patrycji jest prawdziwa kopalnia z zakresu domowej pielęgnacji.

Oprócz tego, że nasze olejki są takie super, och i ach, jest jeszcze jeden powód dlaczego dziś o nich piszę. Właśnie wystartowała promocja i możesz kupić je ponad 50% taniej. To nasza odpowiedź na zbliżający się Black Friday i szaleństwo zakupowe. My oszalałyśmy także 🙂

Jeśli czujesz się zachęcona, zachęcony zapraszam do sklepu. Sprawdź listę zapachów i puść wodze fantazji. Niech zaprowadzi cię do krainy bajecznych zapachów.