strefa beauty

Przepis na udane #selfie z Floslek

SKIN CARE EXPERT ALL- DAY, floslek
Napisane przez Margareta

My kobitki lubimy dobrze wyglądać. Naturalnie i nieskazitelnie zarazem. Jeśli przychodzi nam zapozować do zdjęcia tym bardziej. FloslekSkin Care Expert All Day czyli cała linia poprawiających wygląd cery przychodzi nam z pomocą. Producent dość jasno daje do zrozumienia w jakich sytuacjach te kosmetyki mają nam pomóc dodając, że  wykorzystują one technologię nazwaną: Selfie effect technology. Nim zgłębimy zalety linii Skin Care Expert All Day cofnijmy się nieco w czasie.

#selfie #zrąsi #wlustrze

Codziennie na całym świecie powstaje ponad milion zdjęć typu „selfie”.  Na Instagramie obecnie znajduje się ponad 285 milionów zdjęć otagowanych właśnie w ten sposób. Być może nie wiesz, że zdjęcie tego typu ma całkiem długą historię a pierwsze selfie powstało w 1839 roku kiedy to Robert Cornelius – amerykański fotograf zrobił sobie zdjęcie siadając przed obiektywem aparatu na około minutę, co pozwoliło zarejestrować obraz w ówcześnie stosowanej technice. Pierwszy boom na selfie miał miejsce po 1900 roku kiedy to na rynek wszedł aparat Kodak Brownie umożliwiający robienie sobie zdjęć w lustrze. Jedną z pierwszych nastolatek używających tego aparatu do zrobienia sobie #selfie #wlustrze była rosyjska Wielka Księżna Anastazja Nikołajewna.  Sporo czasu musiało minąć by selfie opanowało świat, jednak w 2013 słowo #selfie zostało okrzyknięte słowem roku przez Oxford Dictionaries i do dziś króluje na niemal wszelkich kanałach społecznościowych.

Przepis na udane #selfie

floslek, SKIN CARE EXPERT ALL- DAY

Główny cel selfie jest zawsze ten sam – rozpieszczenie swego ego. Trzeba wyglądać na nim tak by ludzie patrzący na nie chcieli wyglądać tak jak ty, chcieli się z tobą przespać lub zwyczajnie cię zabić 😉 jednym słowem masz wyglądać zajebiście. Czy wspomniane kosmetyki Floslek spełniają te obietnice? W ramach akcji Face&Look grupa ponad 100 osób ( w tym blogerzy i czytelnicy mojego bloga) miała okazję przez ostatnich kilka tygodni testować produkty z linii Skin Care Expert All Day. Oto wyniki ankiet jakie wypełniły testerki.

floslek, SKIN CARE EXPERT ALL- DAY

W skład linii SKIN CARE EXPERT ALL- DAY wchodzą cztery produkty:

Zdecydowanie moim faworytem jest PEARLS serum rozświetlające. Pomijając luksusowy wygląd, produkt bardzo dobrze przygotowuje skórę do wykonania makijażu i nadaje jej promienny wygląd. Stosowałam ją pod podkład ale czasem łączyłam razem z fluidem tworząc efekt bardziej  rozświetlającego makijażu.  Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad kupnem perełkowego serum do twarzy z Guerlain to serum PEARLS jest jej znacznie tańszym zamiennikiem.

BB krem multifunkcyjny to produkt testowany jedynie przez blogerów i opinie na jego temat nie znalazły się w przeprowadzonych ankietach. To co mogę powiedzieć o tym produkcie to to, że z pewnością nie przypomina od azjatyckich pierwowzorów. Bardziej określiłabym go jako krem tonujący, czy wyrównujący koloryt skóry. Z pewnością nie ma on mocnego krycia i jest dość ciemnawy, jednak niewielka pigmentacja pozwala na rozprowadzenie kremu w taki sposób, że skóra nabiera zdrowego koloru bez efektu sztucznej opalenizny.

Jeśli produkty Floslek z linii SKIN CARE EXPERT ALL- DAY przemkną ci kiedyś przed oczami w drogerii wiedz, że są to produkty godne uwagi, co potwierdziły testujące je kobiety. Aż 92% z ankietowanych poleciłoby jej swojej przyjaciółce. Jeśli zaś chcesz wziąć udział w kolejnej akcji testowania kosmetyków wraz z portalem Face&Look obserwuj mój Fanpage, bo już niebawem szykuje sie kolejny nabór wśród moich czytelników.