strefa lifestyle

Rzecz o złotym jabłku, wyznaniach i przytulaniu

złote jabłko, NAJLEPSZE BLOGI URODOWE 2016, NAJLEPSZE BLOGI, najlepsi blogarzy 2016, ranking blogów urodowych, ranking najlepszych blogów
Napisane przez Margareta

Muszę ci się do czegoś przyznać. Uwielbiam być głaskana i przytulana. Wiesz, że za każdym razem kiedy wodzisz wzrokiem po moim tekście czuję przyjemne głaskanie po ramieniu? Za każdym razem kiedy po przeczytaniu wpisu myślisz sobie „o przyda mi się ta informacja” czuję jak jakaś niewidzialna siła mnie przytula 🙂 na prawdę! Ostatnio trafił mi się taki mega olbrzymi uścisk kiedy dowiedziałam się, że dzięki głosom moich czytelników zostałam nominowana do nagrody „Złote Jabłko” w kategorii „Blog pisany lekkim piórem”. Ta nominacja jest dla mnie bardzo wyjątkowa, ponieważ nie składają się na nią kliki, odsłony i inne statystyki tylko realne głosy czytelników.

Jak napisał organizator konkursu – Michał z bloga Twoje Źródło Urody:

W blogosferze pojawia się wiele rankingów choć sama tematyka urodowa, mimo że zauważana przez czytelników oraz firmy, dość często nie jest doceniana przez innych blogerów. Tak więc pierwszy raz – i mam nadzieję, że nie ostatni – przedstawiam wam nominacje do nagrody „Złote Jabłko” dla blogerów urodowych najlepiej ocenianych przez innych blogerów.

Ta nominacja jest także olbrzymią motywacją i zastrzykiem energii do dalszego działania. W związku z tym, że teraz trwa ostatni etap głosowania, po którym zostaną wyłonieni zwycięzcy, mam do ciebie wielką prośbę… poprzytulaj mnie jeszcze troszkę i oddaj swój głos w ostatecznym głosowaniu.

Oto kilka zasad i dodatkowa zachęta do głosowania 😉

Do 29 lutego 2016 roku możesz oddać głos na swojego ulubieńca – po jednym z każdej kategorii.

Swoje głosy wyślij na adres e-mail: porozmawiajmy.o.urodzie@gmail.com

Aby głos był uznany za ważny wiadomość musi być zatytułowana: Złote Jabłko dla najlepszych 2016.

Najpierw się przedstaw (jakiego bloga prowadzisz). Jeżeli nie prowadzisz bloga to napisz kilka słów o sobie.

Następnie oddaj po jednym głosie na bloga/vloga w każdej kategorii. Pamiętaj jedna kategoria – jeden blog/vlog.

Wyniki ogłoszone zostaną podczas Wiosennego „Secrets of beauty podczas wręczenia statuetek „Złote Jabłko” dla najlepszych 2016.

Warto również krótko uzasadnić wybór choć jednego bloga/vloga ponieważ dla kilku osób oddających swój głos w rankingu mamy nagrody w postaci świec od Fabryki Świec Light.

 

Ode mnie masz w połowie wypełniony szablon zgłoszeniowy. Wystarczy, że dodasz swoje typy 😉

Blog prowadzony merytorycznie –

Blog pisany lekkim piórem –

Blog zilustrowany bajecznymi zdjęciami –

Blogowy odkrywca –

Ulubione miejsce w sieci –

NAJLEPSZY VLOGER urodowy –

Nie zapomnij o kilku słowach o sobie  i krótkim uzasadnieniu swojego wyboru. Nagroda z Fabryki Świec Light jest na pewno tego warta 🙂

A oto nominowani do nagrody Złote Jabłko

Blog prowadzony merytorycznie
Blog pisany lekkim piórem
Blog zilustrowany bajecznymi zdjęciami
Blogowy odkrywca
Ulubione miejsce w sieci
NAJLEPSZY VLOGER urodowy

 

Ściskam i przytulam cię w ten deszczowy piątek.  Powoli zbieram nowe pomysły i inspiracje. Mały Zdunek dojrzewający w moim brzuszku na szczęście obchodzi się ze mną łagodnie, więc planuję już niebawem pojawiać się tu znacznie częściej. Do zobaczenia wkrótce 🙂