strefa beauty

Test Montibello i Face&Look

FacialEssentials Revitalising Facial Scrub żel - peeling do twarzy , GenuineCell Anti-wrinkle Rich Cream SPF15 nawilżający krem przeciwzmarszczkowy, BodySlim Remodelling Neurocream wyszczuplający krem antycellulitowy, wyszczyplanie, krem antycelulitowy, kosmetyki profesjonalne
Napisane przez Margareta

Na początku stycznia na moim fanpejdżu ogłosiłam wśród czytelniczek mojego bloga nabór do testów kosmetyków Montibello organizowany przez portal Face&Look. Po kilku tygodniach od ogłoszenia osób testujących przyszedł czas na podzielenie się wynikami ankiet, które zostały przygotowane na okoliczność testów. Tutaj chciałabym zaznaczyć, że testy odnosiły się raczej do pierwszych wrażeń i spostrzeżeń dotyczących otrzymanych kosmetyków. Dziewczyny, które zgodziły się przetestować produkty Montibello otrzymały po jednym kosmetyku, a konkretnie były to:

  • BodySlim Remodelling Neurocream – wyszczuplający krem antycellulitowy
  • GenuineCell Anti-wrinkle Rich Cream SPF15  – nawilżający krem przeciwzmarszczkowy
  • FacialEssentials Revitalising Facial Scrub – peeling do twarzy

Wyniki ankiety Montibello

montibello, BodySlim Remodelling Neurocream - wyszczuplający krem antycellulitowy , test kosmetyków, ankieta kosmetyki, wyszczyplanie, antycelulit

Wyniki ankiety wyglądają całkiem nieźle. Wszystkie kosmetyki są dopracowane a za recepturami stoi wieloletnia tradycja oraz szereg badań. Kosmetyki Montibello do produkty, które najczęściej można spotkać w salonach kosmetycznych i tam też oferowane są do sprzedaży dla klientek. Jak może się domyślasz, są to produkty z wyższej półki cenowej by nie powiedzieć dość luksusowe. Co ciekawe niewielka grupa wśród osób ankietowanych wyceniła je zgodnie z ceną półkową. 4% ankietowanych zapłaciłoby za BodySlim Remodelling Neurocream więcej niż 150 zł (jego cena to ok 170 zł). W przypadku GenuineCell Anti-wrinkle Rich Cream SPF15, jedynie 3% wydałoby ponad 150 zł (właściwa cena to 210 zł). Natomiast w przypadku FacialEssentials Revitalising Facial Scrub 4% ankietowanych kupiłoby ten produkt w jego „półkowej” cenie czyli 83 zł.

Kila słów o Montibello

Jeśli zainteresowały cię kosmetyki tej marki musisz wiedzieć, że Motibello to nie tylko kosmetyka do pielęgnacji ciała i zabiegi z nim związane. Pierwszymi produktami jakie zawitały do nas były kosmetyki do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów. Jak wcześniej wspomniałam za produktami Montibello stoi długa historia. Początki rodzinnej firmy wywodzącej się z Barcelony sięgają drugiej połowy lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, a tym roku obchodzi swoje pięćdziesięciolecie. Marka szczyci się wysoko wyspecjalizowanym laboratorium i fachowym zespołem stawiającym na badania i innowacje. Od samego początku produkty Montibello dedykowane są wyłącznie dla profesjonalistów, a opisane dziś produkty można kupić jedynie w salonach oferujących zabiegi firmowane przez tę hiszpańską markę.