strefa beauty

Tragi Beauty Forum – jesień 2016

targi beauty forum, relacja, haul, zakupy, targi kosmetyczne
Napisane przez Margareta

Tradycyjnie już od wielu lat odwiedzam targi Beauty Forum czyli jedno z ważniejszych wydarzeń branży urodowej w Polsce. Nie inaczej było i teraz. Choć podczas jesiennej edycji dysponowałam nieco ograniczonym czasem postanowiłam wpaść chociaż na chwilę by zerknąć na trendy, odkryć nowe marki kosmetyczne i poczynić małe zakupy.

Jak już wspominałam w relacji z zeszłego roku, stoiska targowe  wyglądają coraz lepiej i coraz częściej nie ustępują wyglądem przestrzeniom wystawienniczym z wielkich międzynarodowych targów w zachodniej Europie. Co chyba jest już małą tradycją, stoisko marki Indigo przyciągało uwagę swoim rozmiarem, pomysłowością i oczywiście gigantyczna kolejką 😉

Indigo Nails , Beauty Forum

Indigo Nails , Beauty Forum

Poniżej stoisko Posh Lashes, które zrobiło na mnie spore wrażenie i wysmakowaną prostotą wywołało efekt wow.

Posh Lashes, Beauty Forum

Posh Lashes, Beauty Forum

Największą jednak frajdę sprawiły mi moje kosmetyczne odkrycia czyli kilka marek, które zapowiadają się bardzo obiecująco.

Bioline

To polska marka oferująca naturalne kosmetyki w przepięknych opakowaniach. Wśród asortymentu Bioline znajdziesz naturalne oleje jak np. kokosowy czy Monoi, masła a także czarne mydło lub mydło Aleppo. Na bogate portfolio składają się hytrolaty do twarzy, kremy, balsamy, sera, kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji ciała i włosów a także linia kosmetyków dla dzieci. Jeśli połączymy polską markę, naturalne i dobre składy oraz przystępną cenę wyjdzie nam bardzo ciekawa kosmetyczna propozycja, którą warto się zainteresować. Ja póki co zachwycam się olejem Monoi, którym pielęgnuję skórę mojej córci.

Bioline, targi beauty forum

Bioline, targi beauty forum

GMT Beauty

1190219-crop

To propozycja od Łotewskich specjalistów z branży beauty. Głównym trzonem marki są kosmetyki salonowe dedykowane do profesjonalnych zabiegów. Jednak by klientki nie czuły się pokrzywdzone firma zadbała także o bardzo bogatą ofertę kosmetyków do pielęgnacji domowej. Na uznanie zasługuje fakt, że marka szybko zdobyła uznanie nie tylko na rodzimym rynku ale także i poza jego granicami. Jeden z produktów został wyróżniony podczas tegorocznego Pure Beauty Awards.

GMT Beauty

Norden Cosmetics

To także łotewska marka oferująca naturalne kosmetyki do profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wśród nich znajdziesz maski i peelingi do ciała o zapachu np. wiosennej łąki, lipy czy czerwonego wina. Jako ciekawostkę dodam, że firma wykonuje kosmetyki na indywidualne ich zamówienie. Pozwala to na dopasowanie ich do preferencji zamawiającego. Zapach, konsystencja czy składniki mogą być dobrane zgodnie z życzeniem kosmetyczki. Po powąchaniu prezentowanych produktów żal mi ścisnął nie powiem co, na myśl, że te produkty nie są dostępne w sprzedaży detalicznej.

1190181

1190180

Na koniec moich odkryć wspomnę jeszcze o marce zza zachodniej granicy czyli…

Dresdner Essenz

Dresdner Essenz to niemiecka marka oferująca kosmetyki kąpielowe. Priorytetem jest tu bezpieczeństwo i naturalność składów oraz zapachy. Mnie zaciekawiła dość niespotykana forma „podania” olejku do ciała  czyli spray oraz naturalne i wegańskie kosmetyki dla dzieci. Maja z aprobatą przyjęła jeżynowy żel do kąpieli 🙂 W asortymencie marki znajdziesz również ciekawe propozycje zapachowe przygotowane z myślą o nadchodzących świętach. Może warto rozejrzeć się już za pierwszymi prezentami pod choinkę?

Dresdner Essenz, KOSMETYKI DLA DZIECI, KOSMETYKI DO KĄPIELI

Dresdner Essenz, KOSMETYKI DLA DZIECI, KOSMETYKI DO KĄPIELI

1190184

Ciekawa jestem czy odwiedzasz targi kosmetyczne i jeśli tak, to czego głównie szukasz na stoiskach. Kuszą cię zakupy, dostępność profesjonalnych marek czy nowości? A może nigdy nie uczestniczyłaś w tego typu wydarzeniu, zastanawiasz się czy to impreza dla ciebie lub nie wiesz jak zorganizować sobie wejściówkę. Jeśli masz swoje przemyślenia w tym temacie lub pytania, wrzucaj śmiało w komentarzu 🙂