strefa grafiki strefa lifestyle

Zdunkovy Kalendarz na 2016 rok do pobrania

kalendarz do pobrania, kalendarz na 2016 rok do pobrania
Napisane przez Margareta

Cześć!

Niezależnie czy u ciebie szał i rwetes w związku ze zbliżającym się Sylwestrem, czy spokój i planowanie wieczornego seansu filmowego w domowym zaciszu, na pewno zastanawiasz się jaki będzie ten przyszły rok. Oczywiście ja życzę ci by był piękniejszy i szczęśliwszy niż się tego spodziewasz i lepszy od roku właśnie mijającego. Nie mogę obiecać jednak, że każdy dzień będzie łatwy i radosny, ale mogę postarać się by nie zabrakło ci koloru na 366 dni w roku. Dlatego właśnie powstał Zdunkovy Kalendarz na 2016 rok do pobrania!

W zakładce Pobieralnia znajduje się gotowy zestaw do wydrukowania. By zrobić z niego użytek będziesz potrzebować kolorowej drukarki, albo punktu oferującego usługi typu ksero lub druk (ja z takiego właśnie skorzystałam). Kalendarz oczywiście najlepiej prezentuje się na nieco grubszym papierze o gramaturze min. 200, ale jeśli wydrukujesz go na domowej drukarce i na zwykłym papierze też spełni swoja kolorową misję.

kalendarz 2016, kalendarz do pobrania, printable

Dodatkowo możesz użyć filcu lub grubszej kartki jako tylnej okładki. Przyda ci się jeszcze klips, który posłuży jako spinacz i jednocześnie zawieszka. Z tego co już widziałam, niektórzy preferują magnes i np. tablicę albo i lodówkę. Także to pozostawiam twojej inwencji.

kalendarz do pobrania, printable, kalendarz do druku

kalendarz do druku, kalendarz do pobrania

Kalendarz będzie można pobrać po uiszczeniu opłaty w wysokości 5 zł. To taka mała rekompensata za zakup zdjęć i zarwaną nockę 😉 Oczywiście możesz go także zdobyć za Free jeśli tylko zapiszesz się do newslettera. Specjalna noworoczna wysyłka będzie zawierała link do miejsca skąd będzie można pobrać kalendarz 🙂

A tak prezentują się wszystkie miesiące…

Zdunkovy Kalendarz 2016

Buzi! I wspaniałego 2016!