strefa grafiki strefa lifestyle

Wybierz swój wiosenny planer do wydrukowania

Napisane przez Margareta

Czy twoja drukarka rzęzi z niezadowolenia, bo każesz jej drukować tylko jakieś smutne tabelki czy o zgrozo prace na zaliczenie? Nic tylko czarny, ponury druk. Zero koloru i artystycznego nieładu. Wiesz, powiem ci w sekrecie, że dla takiej drukarki nie ma nic gorszego. Jeśli już nie podłapała depresji to za chwilę załamie się, na bank! Dr Zdunkova ma na szczęście na to receptę 🙂 rozruszaj swoją drukarkę i wydrukuj na niej kolorowy wiosenny planer. Specjalnie by podkolorować każdy twój dzień, tydzień i najbliższe dwa miesiące… no dobra półtora, przygotowałam coś w stylu Life in Colour.

By pobrać plik pdf. do wydruku kliknij link pod zdjęciem 😉 Klikając w zdjęcie pobierzesz zdjęcie o niskiej rozdzielczości.

Planer Miesięczny

Specjalnie dla tych, którzy lubią mieć miesiąc jak na dłoni, ewentualnie jak na tablicy bądź lodówce. Ja preferuję tę ostatnia wersję.

Planer miesięczny kwiecieńPobierz – Planner miesięczny – kwiecień

 

Planer miesięczny majPobierz – Planner miesięczny – maj

Planer tygodniowy

Chcesz mieć tydzień pod kontrolą? Nic prostszego. Drukuj i wypełniaj. Najlepiej od zaraz!

Planer tygodniowy Pobierz – Planner – Mój udany tydzień

Planer dzienny

Trzymasz rękę na pulsie i dokładnie planujesz zadania w trakcie dnia. Oto coś dla ciebie.

Planer dzienny Pobierz Planner – Dobry dzień

Planer dobrych zmian

Wiosna często jest impulsem do zmian i wprowadzania nowych, czesto zdrowych zwyczajów do naszego codziennego życia. By pewne nowości weszły w nawyk warto je najpierw właściwie nazwać/określić, a następnie powtarzać z określoną regularnością. Po miesiącu nowe nawyki wejdą nam w krew. Użyj poniższego planera do określenia nawyków czy zmian jakie chcesz wprowadzić. Niech to będzie np. nawyk wypijania minimum 6 szklanek wody dziennie, ćwiczenia 3 razy w tygodniu czy regularny zabieg w domowym SPA w każdą sobotę (w końcu kto powiedział, że dobre nawyki to tylko pot, łzy i wyrzeczenia 😉 ).  Gdy określisz już swoje zadania nie zapomnij ująć ich w planerach miesięcznym, tygodniowym czy dziennym. Niech planer zmian będzie drogowskazem i przypominajką, co chcesz osiągnąć, a pozostałe planery narzędziami do osiągnięcia celów.

Planer dobrych zmianPobierz – Planner dobrych zmian

Jak zwykle mam nadzieję, że załączone planery sprawią ci odrobinę radości i przyczynią się lepszego planowania i ogarniania zadań w czasie. Ja bez tych papierków i notesu po prostu nie funkcjonuję najlepiej. Czasem zastanawiam się jak bez listy „to do” (jeśli akurat takiej nie sporządzę) udaje mi się przebrnąć dzień bez wtopy, bo zapominalska i roztrzepana jestem strasznie.

Aha, mam jeszcze coś… jesli nie kręcą cię kwiatuszki i zawijaski, ale lubisz kolor masz ode mnie w pakiecie planer w wersji minimal w sześciu odsłonach. Oczywiście też w kolorze, ku uciesze twojej drukarki.

Pobierz 6 Planerów Minimal

Jeśli dzisiejszy wpis ci się spodobał i uważasz, że innym moje planery mogą pomóc ogarnąć dzień i rozweselić ich drukarki, puść śmiało w świat ten post. Będzie mi bardzo ciepło na serduchu!